czwartek, 25 lipca 2013

Donoszę..

Donoszę, że ucho ostatecznie zdrowe.
Ból brzucha zbadany ultrasonograficznie. Tam gdzie boli tylko kiszki mam, więc albo nerwoból albo promieniuje od kręgosłupa, co jest bardziej prawdopodobne.

Syna morfologia książkowa, tajemnicze eozynofile lekko podwyższone.
W związku z tym i z faktem, że Syn rok szkolny kończy to się odrobacza. Tak na wszelki wypadek :)
Póki co węzły jak powiększone były tak są a robaków nie widać.
Chyba będziemy musieli skonsultować się z innym pediatrą.
Szukamy też ortopedy, trop prowadzi do Lublina.

Ze spraw innych.
Syn wkrótce rozpocznie wakacje. Najpierw 13 dni sierpnia spędzimy we dwoje, później dołączy do nas Tata. 17tego jedziemy na Mazury. Mam nadzieję, że będzie to dla nas wszystkich udany wyjazd.

Syn zaczął się dzielić i oddawać pożyczone zabawki. Dla nas to ogromny sukces, bo zwykle każde "pożyczanie" kończyło się awanturą. Wciąż trudniej zrozumieć, że ktoś podzielić się nie chce, ale i to staram się spokojnie Mu tłumaczyć.

Uparcie staram się namówić Syna na jazdę rowerem. Mambą nie udało się Go zachęcić, trzeba innego wabika poszukać ;) Bo już mi szkoda, gdy myślę, że rower przez cały sierpień będzie stał nieużywany.

W sobotę pierwsze urodziny mojego chrześniaka. Jeśli chodzi o prezent to stanęło na poduszce podróżnej od KALAMATI (Jaś dużo podróżuje, zarówno rowerem jak i autem) oraz drewnianej pirackiej miarce wzrostu :) Pogoda ma być piękna, impreza w ogrodzie to idealny pomysł na taki dzień i na taką liczbę gości (ok.30osób!)

Poza tym czekam na ciepłe dni, żeby się poopalać, bo Mąż korzysta z włoskiego słońca, wróci opalony a ja bladością będę razić ;)

Pozdrawiam i słońca życzę :*

4 komentarze:

 1. dobrze, że ucho zdrowe i oby już nic się nie przyplątało. My w zeszłą sobotę byliśmy na roczku u nas padło na garnuszek na klocuszek :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre wieści zdrowotne tak trzymajcie !

  OdpowiedzUsuń
 3. I tak trzymać, żeby same dobre wieści były:)I żeby Alek do roweru się przekonał. My też chcemy gdzieś na rower ale czasu jakoś brak bo co weekend to nas nie ma:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super,ze uszko juz wrocilo do normy!

  OdpowiedzUsuń