czwartek, 9 maja 2013

Czas dla siebie..

Nie da się ukryć, że odkąd w naszym życiu pojawiło się dziecko, to chwil dla siebie miałam niewiele.

Kiedy dziecię poszło do żłobka, na zagospodarowanie wolnego czasu miałam tysiąc pomysłów.

Teraz też mam, ale wymagają siedzenia, co ostatnio sprawia wielki ból. Kręgosłup.. never ending story.. Chciałabym znów skorzystać z cyklu masaży, ale chwilowo nie mam luźnych kilku stówek, i na rozluźnienie pasa zaciśniętego wokół budżetu też nie liczę. Ratuję się plastrami, ale i te przestają wystarczać.
A dziecko mam aktywne i to bardzo. 2h na placu zabaw, później godzina wybierania bucików na lato i do domu wracam niemal na kolanach.

O solarium też mogę zapomnieć. Zostaje mi ławeczka nad Wisłą i książka w łapie :) i rower, chyba najmniej bolesne ostatnio zajęcie.

Praca.. jak nie było tak nie ma. Zaraz jadę kolejne CV składać. Może zajadę też na plebanię, co by mszę w intencji mojej pracy odprawić. Mąż wkrótce będzie na urlopie bezpłatnym, co dla nas oznacza finansową czystkę. A kredyt nie pyta, czy masz?

Dziś się zmobilizowałam i poszłam na USG. Tak jak podejrzewałam, ból nie brał się znikąd. W jednej piersi 4,5mm torbiel, w drugiej kilka mniejszych. Do skontrolowania za pół roku. Tarczyca niby OK, ale badanie poziomu TSH mam zrobić, bo coś tam jest za małe.

Niestety z wiosną namnożyło nam się problemów. Drugie dziecko miało być w przyszłym roku, ale jak sytuacja się nie zmieni to w ogóle temat stoi pod wielkim znakiem zapytania. Od zamartwiania się przybywa aby siwych włosów, brakuje energii i radości.

Jakoś tak ponuro dziś..
Wybaczcie..

pozdrawiam
S

6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie! Powodzenia w szukaniu pracy!

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurcze to słabo :( echhh gdybyś mieszkała bliżej, to nasłałabym Ciebie na mojego kolegę masażystę :) 3mam kciuki za wiosnę w Twoim świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorosłość to także ponure momenty. Ale w końcu wychodzi słońce. Tego Wam życzę. I Nam też, bo ostatnio ciężko o uśmiech. Taki szczery, niezmącony żadnym problemem.

  :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Głowa do góry i problemy niech sobie pójdą ale już!trzymam kciuki za Was!

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pochmurnych dniach w końcu zaświeci słońce i tego Wam życzę wszystko się ułoży :)

  OdpowiedzUsuń